SERİK KAROT 0532 120 24 73

//SERİK KAROT 0532 120 24 73
SERİK  KAROTÇU OLARAK 2002 YILINDA ÇALIŞMALARA BAŞLADIK.
SERİK   KAROT MAKİNASI DD 200 OLARAK İLK İŞİMİZİ YAPTIK.
SERİK  KAROTÇU 2004 YILINDA  SUNTUR KAROT OLARAK ÇALIŞMALARIMIZI  GELİŞTİRDİK.
SERİK KAROT ELMAS TESTERE VE KAYNAK DA KENDİ İMALATIMIZI KULLANMAKTAYIZ.
SERİK KAROTÇU Q 40 AÇILI KAROTTAN  Q 500 EBATINA KADAR TEK SEFERDE UYGULUYORUZ.
SERİK KAROT ANTALYA VE ÇEŞİTLİ İLLERDE HİZMETTEYİZ
SERİK KAROTÇU ALANYA KAROTÇU BELEK KAROTÇU SİDE KAROTÇU AKSU KAROTÇU
SERİK KAROT OLARAK BÜTÜN İLÇELERE HİZMET VERDİK
SERİK KAROTÇU 60 MAKİNA 1 KAMYON 2 KEPÇE 1 TRAKTÖR  1 VİNÇ 1 FOKTİF
SERİK KAROT 2 HİZMET BİNASI 2 DEPO VE 2500 METRE HURDA MUHAFAZA ALANI
SERİK KAROTÇU 22 AKTİF ÇALIŞANI
SERİK KAROT İLE HİZMET VERMEKTEYİZ
SERİK KAROT  İŞ GÜVENLİK KURALLARINA UYGUN ÇALIŞMA
SERİK KAROTÇU  UYGUN FİYAT                                                                                                                           
SERİK KAROT  HIZLI ÇALIŞMA
SERİK KAROTÇU  ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ
SERİK KAROT  GÜVENİLİR HİZMET
SERİK KAROT  KURUMSAL YAPI İLE İŞ DEVAMLILIĞI
SERİK KAROT  YAYGIN HİZMET AĞI İLE  TAM ZAMANLI EKİP
 
 

BİZ SUNTUR KAROT A GÖRE Karot demek, beton delmek demek, ancak bu delinmesi gereken betonun etrafa ve diğer yapı birimlerine hiç zarar vermeden çıkarılması da karot makineleri ile mümkün olmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmasını bilerek kendini yenilemeyi başaran ve bu alanda kendini ispat etmiş olan firmamız Karaer ölçü karot, SERİK Karot sektöründe ve hatta bütün Türkiye genelinde iş hacmi olan bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Karot aslında, beton, asfalt gibi yapı oluşumlarında alınan silindirik örneğin adıdır ve kelime olarak İngilizce havuç anlamına gelen karotun kullanılması ile isim yapmıştır. Alınan silindirik örneği havuca benzeten yetkililer bu adı ona uygun görmüşler. Dikey olsun, yatay olsun istenilen her yer ve zeminde ve her açıdan ve derinlikte, hiç zarar vermeden beton örneklerin alınması, beton delme işlemlerinin uygulanması, hep karot makineleri ile gerçekleşmektedir.

Bazı binalarda sonradan açılması istenilen asansör ve merdiven boşlukları da bu makineler yardımı ile sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız Karaer ölçü karot, SERİK Karot hizmeti alanında öncü kuruluşlardan biridir, betonarme yapılarda istenilen beton delme işleri için bünyesinde bulunan karot makinelerinden yardım isteyebilirsiniz. Bu makinelerin uçlarında elmaslar vardır ve bilindiği gibi elmasın kesme özelliği çok fazladır ve işte bu yüzden kesilip çıkarılacak bölümlerde sorun yaşanmaz. Patlayıcı ve darbeli denilen makineler, binalara oldukça fazla zarar vermekte ve direncini düşürerek kalitesini bozmaktadır. Aslında ilk başlarda binalardan beton numunesi almak için üretilmiş olan karot makineleri geliştirilerek günümüze kadar gelmiş ve bu günkü halini almıştır.

Titreşimli makinelerin binaları çatlattığı ve çok zarar verdiği düşünülürse, karot makinelerinin icat edilmesi, inşaat sektöründe devrim yaratmıştır diyebiliriz. Ülkemizin deprem kuşağında olduğunu dikkate alarak, binalarımızdan karot makineleri ile beton örnekleri aldırıp, dayanıklılık testi yaptırmamızın önemi daha bir anlam kazanıyor. Alınacak küçük bir örneğin bile hayat kurtarabileceğini göz ardı etmemekte yarar var. Karot makinelerinin yaptığı işlerin faydası anlatmakla bitmeyecek kadar önemlidir. En güzeli de binalardan alınacak örnekler sonrasında hiçbir hasarın oluşmamasıdır. Firmamız SERİK Karot sektörü hizmeti alanında siz değerli müşterilerimize her zaman destek olmak için sizlerin emirlerini beklemektedir.

2 Belek Beton Kesme, Beton Kırma, Kimyasal Ankraj, Filiz Ekme, Bina Güçlendirme sektöründe öncü firmayız

Karot; İnşaat sektörün de kullanılan ve beton delme işlemini gerçekleştiren parçaya verilen isimdir. Betonun delinmesinin yanında, betona şekil verme işlemini de gerçekleştirmektedir. SERİK beton kesme işlemini gerçekleştirilmesi için kullanılan makineye ise karot makinesi denmektedir. Bu makine ile betonu silindir şeklinde delebilir ve içerisin de kalan havuca benzeyen bir beton kütlesi kalıbı oluşturulabilir. Karot kelimesinin diğer bir adı ise havuçtur. Yapılarda belli kalıplar oluşturmamızı sağlayan bu makine sayesin de uygun ölçüler de birçok balkon, baca ve pencere gibi şekilsel tasarımlar için Karot makinesi kullanılır. Diğer bir kullanım alanı ise inşaatlarda beton delme ve kesme işlemleridir. SERİK beton kesme sektörün de hizmet vermekte olan firmamız SUNTUR KAROT dur.. Firmamız en kaliteli makineleri kullanmaktadır. İnşaat sektörün de özellikle bina yıkımların da şekilsel çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar da genellikle karot makinesi kullanılarak eski yapıların çevreye zarar vermeden ortadan kardırılması sağlanmış olur.

3 Önemli olan bir konu ise sıfıra yakın titreşim ve kayma ile hiç zarar vermeden, istenilen noktadan, istenilen şekilde ve çapta demir donatısı ile birlikte kalıp çıkarma işlemleri için de karot makinası kullanılmaktadır. Bu işlemlerin bina yapım aşamasındaki yeri oldukça zahmetli ve zordur. Karot makinesi sayesinde bu işlemlerin kalitesi arttırılarak ve çevreye verilen zararların azaltılması sağlanmıştır. Özellikle bina güçlendirme sırasın da sık kullanılmakta blok çıkarma görevini de karot makinesi üstlenmektedir. Gerek kolay işçilik gerek se maliyet yönünden bakıldığında makinenin önemi de artmaktadır. SERİK beton kırma gibi işlemler de firmamız gibi hizmet veren firmalar tarafından bu makinenin kullanım alanı genişletilerek, binaların yapım aşamasında ki işçilik kalitesi de arttırılmaktadır. Karot kesme makineleri ise yatay ve düşey konumda kullanılabilecek bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple binaların merdiven boşlukları ve asansör yerleri gibi zor kalıpların pratik bir şekil de çıkarılması sağlanmaktadır. Firmamız tel kesme ve derz kesme işlemlerinide başarı ile uygulamaktadır.

Karot makinesi sayesinde yapıların blok halindeki kalıplardan oluşan kazan daireleri, doğalgaz, klima ve benzer demirli demirsiz her türlü ihtiyaca cevap verebilir. Kullanımı son derece kolay ve zahmetsizdir. Güçlendirme işlemi gereken binaların tekrar filiz ekme işlemlerin ve ek direk uygulamaların da bu makine ile karşılaşmak kaçınılmazdır. Betonarmeler de oluşan kalıpların tamamı ve kimyasal ankraj uygulamaları da karot makinesi sayesin de meydana gelmektedir. Silindir şeklinde betonun delinmesi ve yapılarda beton delme işlemleri için bu makinenin kullanılması gerekmektedir.